Orar

Orar

Fil. Centru

Engleza

Tip Curs Nivel Ур. Perioada Ora lecții
Dimineata Niv. 3 (Elementary 1) 02.03.2020 - 06.05.2020 9:00 - 10:30
General Niv. 3 (Elementary 1) 02.03.2020 - 08.05.2020 19:30 - 21:00
Adolescenți Niv. 5 (Pre-Intermediate 1) 06.03.2020 - 12.06.2020 16:15 - 17:45
Dimineata Niv. 2 (Beginner 2) 09.03.2020 - 13.05.2020 10:30 - 12:00
Adolescenți Niv. 1 (Beginner 1) 01.04.2020 - 22.06.2020 16:15 - 17:45
General Niv. 4 (Elementary 2) 01.04.2020 - 18.05.2020 18:00 - 19:30
Copii Niv. 3 (Elementary 1) 01.04.2020 - 22.06.2020 14:45 - 16:15
General Niv. 1 (Beginner 1) 02.04.2020 - 19.05.2020 19:30 - 21:00
General Niv. 6 (Pre-Intermediate 2) 04.04.2020 - 16.05.2020 9:00 - 10:30
General Niv. 2 (Beginner 2) 04.04.2020 - 16.05.2020 10:30 - 12:00
General Niv. 1 (Beginner 1) 04.04.2020 - 16.05.2020 9:00 - 10:30
Adolescenți Niv. 8 (Intermediate 2) 06.04.2020 - 26.06.2020 16:15 - 17:45
Adolescenți Niv. 4 (Elementary 2) 07.04.2020 - 25.06.2020 16:15 - 17:45
Adolescenți Niv. 2 (Beginner 2) 07.04.2020 - 25.06.2020 16:15 - 17:45
Adolescenți Niv. 10 (Upper- Intermediate 2) 07.04.2020 - 25.06.2020 14:45 - 16:15
Adolescenți Niv. 7 (Intermediate 1) 07.04.2020 - 25.06.2020 16:15 - 17:45
General Niv. 3 (Elementary 1) 08.04.2020 - 25.05.2020 18:00 - 19:30
Adolescenți Niv. 3 (Elementary 1) 09.04.2020 - 30.06.2020 14:45 - 16:15
General Niv. 5 (Pre-Intermediate 1) 13.04.2020 - 29.05.2020 18:00 - 19:30
Adolescenți Niv. 8 (Intermediate 2) 13.04.2020 - 03.07.2020 16:15 - 17:45
Adolescenți Niv. 7 (Intermediate 1) 13.04.2020 - 03.07.2020 14:45 - 16:15
Adolescenți Niv. 6 (Pre-Intermediate 2) 20.04.2020 - 10.07.2020 14:45 - 16:15

Franceza

Tip Curs Nivel Ур. Perioada Ora lecții
Bac A2 31.03.2020 - 03.06.2020 14:45 - 16:15
Adolescenți B1 02.04.2020 - 23.06.2020 15:00 - 16:30
General A1.1 06.04.2020 - 22.05.2020 19:30 - 21:00
General A1.2 07.04.2020 - 21.05.2020 18:00 - 20:15
Adolescenți A1 20.04.2020 - 10.07.2020 14:45 - 16:15

Spaniola

Tip Curs Nivel Ур. Perioada Ora lecții
General A2 01.04.2020 - 18.05.2020 19:30 - 21:00

Romana

Tip Curs Nivel Ур. Perioada Ora lecții
General A1 12.03.2020 - 04.05.2020 18:00 - 19:30
Bac A2 01.04.2020 - 22.06.2020 16:30 - 18:00

Teatru si Arta Vorbirii

Tip Curs Nivel Ур. Perioada Ora lecții
Copii Niv. 1 01.04.2020 - 22.06.2020 15:00 - 16:00

Fil. Botanica

Engleza

Tip Curs Nivel Ур. Perioada Ora lecții
General Niv. 4 (Elementary 2) 21.02.2020 - 08.04.2020 18:00 - 19:30
Adolescenți Niv. 7 (Intermediate 1) 13.03.2020 - 03.06.2020 16:15 - 17:45
Adolescenți Niv. 10 (Upper- Intermediate 2) 19.03.2020 - 09.06.2020 14:45 - 16:15
Copii Niv. 10 (Upper- Intermediate 2) 20.03.2020 - 05.06.2020 16:15 - 17:45
Adolescenți Niv. 3 (Elementary 1) 24.03.2020 - 09.06.2020 14:45 - 16:15
General Niv. 5 (Pre-Intermediate 1) 01.04.2020 - 15.05.2020 18:00 - 19:30
Dimineata Niv. 4 (Elementary 2) 01.04.2020 - 15.05.2020 9:00 - 10:30
Adolescenți Niv. 7 (Intermediate 1) 01.04.2020 - 22.06.2020 16:15 - 17:45
Dimineata Niv. 2 (Beginner 2) 01.04.2020 - 18.05.2020 9:00 - 10:30
Dimineata Niv. 7 (Intermediate 1) 01.04.2020 - 18.05.2020 10:30 - 12:00
Adolescenți Niv. 9 (Upper-Intermediate 1) 01.04.2020 - 22.06.2020 16:15 - 17:45
Copii Niv. 6 (Pre-Intermediate 2) 01.04.2020 - 22.06.2020 16:15 - 17:45
General Niv. 2 (Beginner 2) 02.04.2020 - 19.05.2020 18:00 - 19:30
General Niv. 1 (Beginner 1) 02.04.2020 - 14.05.2020 19:30 - 21:00
Adolescenți Niv. 7 (Intermediate 1) 02.04.2020 - 23.06.2020 16:15 - 17:45
Adolescenți Niv. 6 (Pre-Intermediate 2) 04.04.2020 - 20.06.2020 10:30 - 12:00
Adolescenți Niv. 5 (Pre-Intermediate 1) 04.04.2020 - 20.06.2020 9:00 - 10:30
Adolescenți Niv. 5 (Pre-Intermediate 1) 07.04.2020 - 29.06.2020 16:15 - 17:45
Copii Niv. 4 (Elementary 2) 08.04.2020 - 26.06.2020 14:45 - 16:15
Dimineata Niv. 2 (Beginner 2) 10.04.2020 - 25.05.2020 9:00 - 10:30
Copii Niv. 8 (Intermediate 2) 10.04.2020 - 01.07.2020 16:15 - 17:45
General Niv. 3 (Elementary 1) 10.04.2020 - 27.05.2020 18:00 - 19:30
Copii Niv. 10 (Upper- Intermediate 2) 11.04.2020 - 20.06.2020 12:00 - 13:30
Adolescenți Niv. 9 (Upper-Intermediate 1) 13.04.2020 - 03.07.2020 14:45 - 16:15
Adolescenți Niv. 5 (Pre-Intermediate 1) 16.04.2020 - 07.07.2020 16:15 - 17:45
Copii Niv. 4 (Elementary 2) 16.04.2020 - 07.07.2020 14:45 - 16:15

Italiana

Tip Curs Nivel Ур. Perioada Ora lecții
General B1 01.04.2020 - 08.05.2020 19:30 - 21:00

Franceza

Tip Curs Nivel Ур. Perioada Ora lecții
General A2.1 01.04.2020 - 11.05.2020 18:00 - 19:30
Weekend A1.2 04.04.2020 - 25.04.2020 13:00 - 15:15

Germana

Tip Curs Nivel Ур. Perioada Ora lecții
Adolescenți A1.2 06.04.2020 - 26.06.2020 15:00 - 16:30
Adolescenți A2.1 06.04.2020 - 26.06.2020 16:30 - 18:00
General A2.1 06.04.2020 - 22.05.2020 18:00 - 19:30

Fil. Buiucani

Engleza

Tip Curs Nivel Ур. Perioada Ora lecții
Weekend Niv. 2 (Beginner 2) 14.03.2020 - 16.05.2020 17:15 - 19:30
Weekend Niv. 1 (Beginner 1) 14.03.2020 - 16.05.2020 15:00 - 17:15
General Niv. 7 (Intermediate 1) 02.04.2020 - 19.05.2020 19:30 - 21:00
Dimineata Niv. 1 (Beginner 1) 06.04.2020 - 22.05.2020 10:30 - 12:00
General Niv. 1 (Beginner 1) 06.04.2020 - 18.05.2020 18:00 - 19:30
Adolescenți Niv. 5 (Pre-Intermediate 1) 06.04.2020 - 26.06.2020 15:00 - 16:30
Adolescenți Niv. 8 (Intermediate 2) 06.04.2020 - 26.06.2020 16:30 - 18:00
General Niv. 3 (Elementary 1) 06.04.2020 - 25.05.2020 19:30 - 21:00
General Niv. 3 (Elementary 1) 06.04.2020 - 22.05.2020 12:00 - 13:30
Adolescenți Niv. 6 (Pre-Intermediate 2) 08.04.2020 - 29.06.2020 15:00 - 16:30
General Niv. 4 (Elementary 2) 09.04.2020 - 26.05.2020 18:00 - 19:30
General Niv. 6 (Pre-Intermediate 2) 13.04.2020 - 29.05.2020 19:30 - 21:00
Copii Niv. 7 (Intermediate 1) 13.04.2020 - 04.07.2020 0:00 - 1:30
Copii Niv. 6 (Pre-Intermediate 2) 14.04.2020 - 30.06.2020 3:00 - 4:30
Copii Niv. 3 (Elementary 1) 14.04.2020 - 02.07.2020 15:00 - 16:30
General Niv. 4 (Elementary 2) 22.04.2020 - 08.06.2020 9:00 - 10:30
Bac Niv. 4 (Elementary 2) 23.04.2020 - 23.06.2020 18:00 - 19:30
Adolescenți Niv. 11 (Advanced 1) 27.04.2020 - 17.07.2020 15:00 - 16:30
General Niv. 2 (Beginner 2) 29.04.2020 - 17.06.2020 19:30 - 21:00
Adolescenți Niv. 7 (Intermediate 1) 29.04.2020 - 17.07.2020 16:30 - 18:00
General Niv. 1 (Beginner 1) 01.05.2020 - 17.06.2020 18:00 - 19:30
Dimineata Niv. 7 (Intermediate 1) 18.05.2020 - 03.07.2020 9:00 - 10:30
General Niv. 2 (Beginner 2) 25.05.2020 - 10.07.2020 18:00 - 19:30
Bac Niv. 7 (Intermediate 1) 08.06.2020 - 31.07.2020 16:30 - 18:00

Teatru si Arta Vorbirii

Tip Curs Nivel Ур. Perioada Ora lecții
Copii Niv. 1 16.04.2020 - 04.07.2020 12:30 - 13:30

Fil. Buiucani 2

Engleza

Tip Curs Nivel Ур. Perioada Ora lecții
Dimineata Niv. 2 (Beginner 2) 09.04.2020 - 21.05.2020 9:00 - 11:15
Adolescenți Niv. 2 (Beginner 2) 28.04.2020 - 16.07.2020 16:30 - 18:00
Adolescenți Niv. 4 (Elementary 2) 12.05.2020 - 30.07.2020 15:00 - 16:30

Italiana

Tip Curs Nivel Ур. Perioada Ora lecții
Adolescenți A1 14.04.2020 - 23.06.2020 16:30 - 18:00
General A1 14.04.2020 - 21.05.2020 18:00 - 19:30

Germana

Tip Curs Nivel Ур. Perioada Ora lecții
General A1.1 13.04.2020 - 22.05.2020 16:30 - 18:00
General A1.2 17.04.2020 - 27.05.2020 15:00 - 16:30

Teatru si Arta Vorbirii

Tip Curs Nivel Ур. Perioada Ora lecții
Copii Niv. 1 18.04.2020 - 05.07.2020 11:15 - 12:15
Copii Niv. 1 30.05.2020 - 16.08.2020 10:15 - 11:15

Fil. Riscani

Engleza

Tip Curs Nivel Ур. Perioada Ora lecții
Dimineata Niv. 4 (Elementary 2) 11.03.2020 - 27.04.2020 9:00 - 10:30
Adolescenți Niv. 8 (Intermediate 2) 12.03.2020 - 02.06.2020 16:30 - 18:00
Adolescenți Niv. 3 (Elementary 1) 13.04.2020 - 03.07.2020 16:30 - 18:00
Adolescenți Niv. 1 (Beginner 1) 13.04.2020 - 03.07.2020 16:15 - 17:45
Copii Niv. 4 (Elementary 2) 13.04.2020 - 03.07.2020 14:45 - 16:15
Copii Niv. 2 (Beginner 2) 13.04.2020 - 03.07.2020 14:45 - 16:15
Dimineata Niv. 1 (Beginner 1) 13.04.2020 - 29.05.2020 10:30 - 12:00
Adolescenți Niv. 6 (Pre-Intermediate 2) 14.04.2020 - 02.07.2020 16:30 - 18:00
Copii Niv. 7 (Intermediate 1) 14.04.2020 - 02.07.2020 15:00 - 16:30
Adolescenți Niv. 7 (Intermediate 1) 14.04.2020 - 02.07.2020 15:00 - 16:30
General Niv. 7 (Intermediate 1) 04.05.2020 - 19.06.2020 18:00 - 19:30
General Niv. 2 (Beginner 2) 19.05.2020 - 02.07.2020 19:30 - 21:00
General Niv. 1 (Beginner 1) 19.05.2020 - 02.07.2020 18:00 - 19:30

Italiana

Tip Curs Nivel Ур. Perioada Ora lecții
General A1 19.05.2020 - 02.07.2020 19:30 - 21:00

Germana

Tip Curs Nivel Ур. Perioada Ora lecții
Copii A2.2 13.04.2020 - 03.07.2020 15:00 - 16:30
Adolescenți A1.1 13.04.2020 - 03.07.2020 16:30 - 18:00
Weekend A1.1 25.04.2020 - 06.06.2020 15:15 - 17:30
Dimineata A1.2 18.05.2020 - 03.07.2020 9:00 - 10:30
General A1.2 19.05.2020 - 02.07.2020 19:30 - 21:00

Fil. Ciocana

Engleza

Tip Curs Nivel Ур. Perioada Ora lecții
Copii Niv. 5 (Pre-Intermediate 1) 06.03.2020 - 29.06.2020 14:45 - 16:15
Adolescenți Niv. 8 (Intermediate 2) 09.03.2020 - 01.07.2020 16:15 - 17:45
General Niv. 2 (Beginner 2) 09.03.2020 - 15.05.2020 18:00 - 19:30
General Niv. 6 (Pre-Intermediate 2) 30.03.2020 - 14.05.2020 19:30 - 21:00
Adolescenți Niv. 1 (Beginner 1) 02.04.2020 - 25.06.2020 16:15 - 17:45
General Niv. 4 (Elementary 2) 03.04.2020 - 20.05.2020 18:00 - 19:30
Dimineata Niv. 1 (Beginner 1) 03.04.2020 - 20.05.2020 10:30 - 12:00
Dimineata Niv. 2 (Beginner 2) 06.04.2020 - 22.05.2020 11:30 - 13:00
Dimineata Niv. 5 (Pre-Intermediate 1) 08.04.2020 - 25.05.2020 10:00 - 11:30
Adolescenți Niv. 5 (Pre-Intermediate 1) 08.04.2020 - 19.06.2020 16:15 - 17:45
Copii Niv. 8 (Intermediate 2) 09.04.2020 - 30.06.2020 16:15 - 17:45
General Niv. 1 (Beginner 1) 11.04.2020 - 23.05.2020 9:00 - 10:30
Copii Niv. 3 (Elementary 1) 13.04.2020 - 03.07.2020 14:45 - 16:15
Copii Niv. 6 (Pre-Intermediate 2) 14.04.2020 - 07.07.2020 14:45 - 16:15
General Niv. 5 (Pre-Intermediate 1) 14.04.2020 - 28.05.2020 18:00 - 19:30
General Niv. 9 (Upper-Intermediate 1) 15.05.2020 - 01.07.2020 18:00 - 19:30

Germana

Tip Curs Nivel Ур. Perioada Ora lecții
Copii A2.1 10.03.2020 - 18.06.2020 15:00 - 16:30
Adolescenți A2.1 10.03.2020 - 11.06.2020 16:30 - 18:00

Spaniola

Tip Curs Nivel Ур. Perioada Ora lecții
General A1 01.04.2020 - 18.05.2020 18:00 - 19:30

Romana

Tip Curs Nivel Ур. Perioada Ora lecții
General A1 01.04.2020 - 18.05.2020 19:30 - 21:00

Artoratorica

Teatru si Arta Vorbirii

Tip Curs Nivel Ур. Perioada Ora lecții
General Niv. 1 30.03.2020 - 17.06.2020 18:30 - 20:00

Fil. Balti

Engleza

Tip Curs Nivel Ур. Perioada Ora lecții
Adolescenți Niv. 6 (Pre-Intermediate 2) 03.02.2020 - 20.04.2020 15:00 - 16:30
General Niv. 3 (Elementary 1) 28.02.2020 - 13.04.2020 18:00 - 19:30
General Niv. 4 (Elementary 2) 16.03.2020 - 01.05.2020 19:30 - 21:00
Copii Niv. 4 (Elementary 2) 16.03.2020 - 29.05.2020 16:30 - 18:00
General Niv. 2 (Beginner 2) 21.03.2020 - 02.05.2020 10:30 - 12:00
General Niv. 3 (Elementary 1) 01.04.2020 - 15.05.2020 18:00 - 19:30

Germana

Tip Curs Nivel Ур. Perioada Ora lecții
General A1.1 04.05.2020 - 17.06.2020 18:00 - 19:30
General A1.2 05.05.2020 - 18.06.2020 18:00 - 19:30

Recenziile studenților

Vizitează-ne!

+373 (22) 89-69-59, centru@oratorica.md
Chișinău, Str. Bănulescu-Bodoni 27, et. 3,
Centru
Orar de lucru: 10:00 - 18:00 (pauză: 13:00-14:00)
+373 (22) 89-69-59, botanica@oratorica.md
Chișinău, Bd. Dacia 23, et.5, of. 501,
Botanica
Orar de lucru: 10:00 - 18:00 (pauză: 13:00-14:00)
+373 (22) 89-69-59, riscani@oratorica.md
Chișinău, Bd. Moscova 8, et. 1, of. 19,
Rîșcani
Orar de lucru: 10:00 - 18:00 (pauză: 13:00-14:00)
+373 (22) 89-69-59, buiucani@oratorica.md
Chișinău, Str. Caragiale 26,
Str. Alba-Iulia 89, оf. 1, Buiucani
Orar de lucru: 10:00 - 18:00 (pauză: 13:00-14:00)
+373 (22) 89-69-59, ciocana@oratorica.md
Chișinău, Bd. Mircea cel Bătrân 12/2, et. 3,
Ciocana
Orar de lucru: 10:00 - 18:00 (pauză: 13:00-14:00)
+373 (30) 00-10-10, balti@oratorica.md
Bălți, Str. Academicianul Nicolae Filip 2, et. 5, (Shop Magnit) lînga școala nr. 6 N. Gogol
Orar de lucru: 10:00 - 18:00 (pauză: 13:00-14:00)
logo-footer
pearson
cambridge
liqpay-visa-mastercard
free call